Araç Renk Değişimi

Kreads ile profesyonel hizmetler adı altında bütünleşen bir hizmettir. Araç renk değişimi işlemi araçlarınızın boyasını korur, mat ve parlak istediğiniz renklere sahip olmanızı sağlar. Üstelik yeni seri Alüminyum, texture serileri ile aracınızı ister desenli, isterse renk geçişli olarak kaplatabilirsiniz. Araç renk değişimi Cast folyo ile yapılmaktadır. Cast folyo 0,11-0,13mm aralığında bir kalınlıkta bulunan pvc’dir. Araç renk değişimi için 3M, Unifol, Oracal, Arlon, Hexis araç folyoları ile çalışmaktayız. Sizlere sunduğumuz renk yelpazesi ile araçlarınızı kaplamak istediğiniz rengi seçebilir, istediğiniz renklerde kaplatabilirsiniz.

Araç renk değişiminin faydalarını saymak ile bitmez.

Aracınızın boyasını korur, herhangi bir orjinalliğini bozmaz. Araç renk değişimi yaptırdığınız takdirde herhangi bir çizik, sıyrık, vurma gibi etkenler oluştuğunda ürünün aynısından temin ederek tekrardan zedelenen yere kaplama işlemi yapılabilmektedir.

Araç kaplama işleminden sonra eğer istenilir ise rahat bir şekilde profesyonel kadromuz ile ürünün sökümü firmamız tarafından boyaya zarar vermeden söküm işlemi yapılmaktadır.

Araç kaplama çalışmalarımız