Türkiye’nin her noktasına franchiselarınız için profesyonel bir çözüm mü arıyorsunuz?

Kreads ile hem zamanında, hemde profesyonel çözüm.
Şuana kadar bir çok firmanın kurumsal bayii giydirmeleri konusunda A’dan Z’ye hizmet veren Kreads ile sizleri uğraştırmadan kolay talep formları oluşturarak, kurumsal bütünlük adına firmanın tüm ihtiyaçları, projelendirme, tasarım ve uygulama alanındaki tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bayii konsept giydirme hizmetimiz 4 aşamadan oluşmaktadır.

01-kesif-back

Merkez ofisin verdiği adres doğrultusunda bayii adresine gidilerek gerekli olan ölçüler ve fotoğraflandırmalar yapılır.

02-projelendirme-back

Firmanın belirli olan kurumsal bütünlüğüne uygun olarak tasarımlar yapılarak Merkez ofisin onayına sunulmaktadır.

03-uretim-back

Belirlenen tasarımlar doğrultusunda firmanın baskı, tabela ve uygulama gerektiren ürünleri “Garantili” ürünler dahilinde üretilmektedir.

04-montaj back

Üretilen ürünlerin profesyonel uygulama ve montaj ekibi ile sorunsuz işçilik dahilinde uygulamaları yapılmaktadır.

ne-hizmetler

TABELA

İster ışıklı, ister ışıksız. Tüm konsept kurallarına uygun olarak, ürün seçenekleri ile ışıklı tabelalarda sönmelere karşı 3 Yıl garantili ledler kullanılarak, çevre politikası uyarınca garantili ürünler ile üretim yapmaktayız.

İNDOOR & OUTDOOR GİYDİRMELER

2880 Dpi iç, 1440 Dpi dış mekan olarak baskı makinelerimizde, 1. sınıf kaliteli baskı materyalleri, pantone renklerine uygun, günlük 3,000 m2’ye kadar kapasitemiz ile sizlere hizmetler vermekteyiz. Baskı sonrası profesyonel uygulama ekibi ile Türkiye’nin 81 iline, istenildiği takdirde yurt dışı uygulamaları da yapılmaktadır.

ARAÇ GİYDİRME

Araç giydirme, araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Araç giydirme halk arasında araç üstü kaplama veya kaplama olarakda anılmaktadır. Araç giydirme işlemi Cast folyo olarak adlandırılan araç giydirme işleminde kullanılmak üzerine üretilen folyo cinsi ile kaplanılmaktadır. Araç giydirme için kullanılan cast folyo ürünü pvc’dir. Bu pvc nin kalınlığı 0,11 ile 0,13 mm arasında bir kalınlığı bulunmaktadır. Cast folyo diğer folyo ürünlerine göre çok daha incedir. Bu ürünün bu kadar ince olmasının sebebi ise araç giydirme yapılma esnasında esneyerek rahatlıkla araç üzerinde bulunan kanallara yapışması içindir. Araç kaplama işlemi normal düz duvar, cam tarzı kaplamalardan çok daha farklı olarak büyük bir profesyonellik istemektedir. Araç giydirmeler sadece araç kaplama ustaları tarafından yapılabilmektedir.

Bünyemizde bulunan araç kaplama merkezimiz ile profesyonel kaplama ustaları ile araçlar kaplanılmaktadır. Temizliği açısından araç kaplamalar eğer gelmeleri mümkün ise merkezimize, mümkün değil ise istenildiği alanda kaplamalar yapılmaktadır.

MATBAA HİZMETİ

Kurumsal materyaller veya tanıtım materyalleri dahilinde tüm matbaa ürünleri hizmeti verilmektedir.
Matbaa konusunda seri üretim ürünler, özel kesim ürünler, gramaj seçenekleri, lak, gofre tarzı özel isteklerde karşılanmaktadır. Standart ürünlerin 2 ile 4 gün arasında üretim ve teslimatı gerçekleşmektedir

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Promosyon ürünleri kategorimizde ajanda, kalem, anahtarlık vb. ürünlerin sıcak baskı, uv baskı tarzı teknikler ile üretimi yapılmaktadır. Promosyon ürünleri kategorimizi incelemek için tıklayınız.

Uygulama Örneklerimiz